Informácie o nás

 Sme malá stavebná firma s pomerne širokým záberom. V rámci našich možností sa špecializujeme na stavebnú činnosť v takmer komplexnom rozsahu. V prípade potreby Vám podľa želania i skultúrnime okolie stavby.Zrealizovaním Vašich snov. Záhrady,terasy parkoviská a iné okolie.

Našim cieľom je ponúknuť nové alebo rokmi overené stavebné technológie, ktoré v kombinácii s kvalitnými materiálmi a našimi pracovníkmi sú zárukou dobre vykonanej práce.

   Našou snahou je okamžitá a flexibilná orientácia na želania zákazníka a následná veľmi rýchla snaha nájsť riešenia pre akékoľvek zákazníkove výzvy.

 

   Každému zákazníkovi sa snažíme nájsť vždy to najvhodnejšie a najvýhodnejšie riešenie, ktoré vyhovuje jeho podmienkam a zabezpečí kvalitný výsledok daného projektu.

 

Motto: Nikdy nehovorte že sa niečo nedá,pretože prídeme my,čo nevieme že sa to nedá a spravíme to.

Anketa

Chystáte sa rekonštruovať? Stavať. Prerábať? Zaujala Vás naša cenová ponuka?

Vážení užívatelia

Hrdosťou každej stavebnej firmy je spokojnosť zákazníkov. Dlhodobá spolupráca s investormi je dôkazom, že naša firma odvádza zodpovednú a kvalitnú pracú k spokojnosti našich zákazníkov doma i v zahraničí.

Kontakt

Brhel Richard

brhel.richard@gmail.com

0907 502 664

Vyhľadávanie

Anketa

Zaujala Vás naša cenová ponuka?

V akútnom prípade alebo v prípade havárie dokážeme poskytnúť na našich projektoch okamžitú non stop pomoc,v rámci dostupných prostriedkov.

© Brhel Richard 2009 Všetky práva vyhradené.

Tvorba webových stránok zdarmaWebnode